Захворювання тканин пародонту

Захворювання тканин пародонту – це інфекційні захворювання, викликані патогенними бактеріями.

При накопиченні великої кількості нальоту і появи в біоплівки пародонт патогенної флори, розвиваються запальні і специфічні імунні реакції.

Ослаблення захисних сил організму, порушення імунітету сприяє активізації пародонт патогенів та їх більш глибокому проникненню в тканини пародонту.

Основним завданням при лікуванні пародонту є пригнічення або усунення ферментів організму, які сприяють запаленню і руйнування тканин і зниження кількості різних видів мікроорганізмів в зубному нальоті.
У пацієнтів із захворюваннями тканини пародонту повинна проводитися комплексна терапія, спрямована і на причину недуги, так і на ліквідацію її окремих проявів.

Серед лікарських препаратів, які впливають на ланка патогенезу захворювань пародонту, найчастіше використовують препарати, до складу яких входять нестероїдні протизапальні засоби.

Нестероїдні протизапальні засоби мають протизапальну та знеболювальну дію.

Серед найпопулярніших засобів, використовуваних у стоматологічній практиці:

Холісал – гель для застосування в ротовій порожнині. Це комплексний препарат, який має протизапальну, знеболюючу, антисептичну і жарознижуючу дію. Утримується в порожнині рота до 8 годин.
Фарингін – протизапальний препарат для місцевого застосування, льодяники, які містять соліцілат холіну.
Траумель С–лікарський препарат для місцевого застосування, в тому числі і в порожнині рота. Має протизапальну дію.
Тандум Верде – протизапальний препарат з групи нестероїдних. Має ряд переваг: застосовується дітям від 4 років, швидке місцеву знеболювальну дію (зберігається до 90 хв), ефективне антибактеріальну дію для основних патогенних збудників.
У сучасній стоматології використовується безліч протизапальних засобів. Яке з них підійде саме Вам в певному випадку, завжди допоможе підібрати лікар стоматолог.

Перераховані вище засоби представлені для ознайомлення, і застосовувати їх без призначення лікаря не рекомендується!

Залишити коментар