Зміст

implant-zuba

Кожна людина в своєму житті стикається з проблемою випадіння або видалення зуба. При цьому важливо розуміти, що подібні порушення потребують корекції, адже відсутність навіть однієї одиниці зубного ряду тягне за собою порушення прикусу, зміщення зубів поруч. Найбільш радикальним і ефективним рішенням даної проблеми є імплантація, тобто заміна зуба, що випав штучною конструкцією.

На базі стоматологічної клініки «ЛюксА32» процедура імплантації зубів здійснюється кваліфікованими фахівцями вищої категорії. Наші лікарі використовують сучасні методи лікування та імплантати екстра-класу. Завдяки цьому лікування проходить максимально комфортно і досягається бездоганний результат.

Коли потрібна імплантація і які проблеми вона вирішує

podgotovka-k-inplantazii

Імплантація зубів дозволяє раз і назавжди усунути функціональні, а також естетичні порушення, пов’язані з втратою зубів. Результатом такої операції стає повноцінне відновлення жувальної функції, порушень дикції, повернення привабливості посмішки і впевненості в собі.

Дана процедура дозволяє вирішити ряд серйозних проблем, серед яких особливо актуальні наступні:

  • Відновлення одинично втраченого зуба без необхідності обточування поруч стоять структур, як у випадку з установкою моста.
  • Міцна установка цілого незнімного зубного протеза шляхом імплантації імпланта, який буде виконувати роль опори.
  • Установка знімного зубного протеза з використанням імпланта в якості додаткової опори до невтрачене зубам.

Якщо ж говорити саме про показання до проведення імплантації зубів, це може бути, як втрата 1-2 зубів, так і повна адентія. Лікарі стоматологічної клініки «ЛюксА32» здатні вирішувати проблеми різного ступеня складності.

Методи імплантації

implantaziya-zuba

Сьогодні в стоматологічній практиці імплантація зубів проводиться згідно двома методиками. Вибір конкретного методу залежить від клінічного випадку і ряду інших факторів, в числі яких виступають і деякі протипоказання. Вибрати оптимальний метод вам допоможе лікар, адже здоров’я пацієнта – наше першочергове завдання.

Двохетапна імплантація

Дана методика є найбільш поширеною і затребуваною. Як повинно бути зрозуміло з назви, процедура імплантації в цьому випадку відбувається в 2 етапи:

  1. Хірургічний – розсікаючи ясна, стоматолог отримує доступ до кісткових тканин щелепи. Потім в щелепних кісток імплантується стрижень (імплант), що є базисом для установки коронки в майбутньому. Після цього має пройти від 1 до 6 місяців, щоб імплант надійно прижився в кістки.
  2. Протезування – другий етап доступний після повного загоєння тканин і приживлення імпланта. Лікар знову виконує розріз ясна і встановлює конструкцію, яка додасть яснах необхідний контур. Ще через 14-21 днів в встановлену конструкцію встановлюється абатмент, до якого потім кріпиться індивідуально виготовлена коронка.

Одноетапна імплантація

Даний метод імплантації відрізняється швидкістю досягнення результату. Принцип проведення лікування в даному випадку полягає в тому, що стоматолог встановлює імплант і відразу ж кріпить до нього тимчасову коронку. Потім, коли імплант приживеться і тканини відновляться, тимчасова коронка замінюється постійної, виконаної за індивідуальним замовленням. Таким чином, лікування проходить швидше, але у цього методу є ряд протипоказань і недоліків, про які вам розповість лікар.

Питання та відповіді

У випадку з двоетапної імплантацією весь процес лікування, в середньому, займає від 3 до 4 місяців. Але в результаті ви отримуєте надійну конструкцію, яка прослужить десятиліття, а візуально її не відрізниш від справжніх зубів.

У нашій клініці імплантати виготовляються з високоякісних матеріалів за індивідуальним замовленням. Це означає, що встановлена конструкція буде в точності повторювати втрачений зуб, а колір штучної коронки буде ідентичний вашим справжнім зубам.

Такого бути не може. Стрижень імплантату імплантується в кістку і приживляється до кісткових тканин, вся конструкція виконана з високоміцного сплаву. Коронка кріпиться до імпланти за допомогою стоматологічного цементу або шляхом гвинтового вкручування. Такі конструкції максимально надійні.

В процесі операції наші пацієнти абсолютно не відчувають болю, адже ми використовуємо анестетики останніх поколінь. У процесі регенерації тканин хворобливі відчуття присутні, але лікар випише вам ліки, які допоможуть максимально комфортно подолати цей період.

Отзывы об имплантации в клинике Люкс-А32