beautiful-smile-and-white-teeth

Вініри: їх види і установка

Вініри – це порцелянові або композитні пластинки, які заміщають зовнішній шар зубної емалі. Вони дозволяють коригувати порушення форми і кольору зуба, а також захищають зуби.

В результаті відновлена зуб знаходить міцність і не відрізняється від інших. Вініри виготовляються відповідно до форми, кольором зубів пацієнта і його побажань.

viniry-ikh-vidy-i-ustanovka

Установка вінірів – це робота естетичної стоматології. Показання до їх установці може визначити тільки Ваш лікуючий лікар, як правило підставою до постановки вінірів є:

  • великі проміжки між зубами, щілини;
  • різний розмір зубів, занадто маленькі зуби;
  • неправильна форма зуба;
  • сколи та тріщини на зубах;
  • зміна кольору пломб, зубної емалі.

Вініри бувають:

  1. Терапевтичні (композитні або прямі).
  2. Ортопедичні (порцелянові або непрямі).
  3. Люмініри.

Перший варіант – терапевтичні вініри найшвидші в установці, лікар встановить їх Вам за 1 відвідування. Препарується верхній шар емалі зуба і потім шар за шаром накладається композитний фотополімерний матеріал – вінір. Після цього зуб полірується і шліфується. Ваш винир готовий!

З недоліків даного методу можна відзначити: недостатню прозорість, як у своїх зубів і невеликий вибір колірних відтінків.

Другий варіант -ортопедичні вініри. Процедура відбувається наступним чином: обточується (препарується) тонкий шар емалі Вашого зуба, робиться зліпок і відправляється в лабораторію для виготовлення винира. До наступного візиту встановлюються тимчасові вініри, які будуть захищати зуб від шкідливих впливів. В наступне відвідування пацієнту встановлюють і полірують готові вініри. Для виготовлення таких вінірів використовується фарфор, за кольором і прозорості він нічим не поступається природним зубам.

І останній варіант – люмініри. Люмініри Cerinate – запатентований продукт, що виготовляється тільки в майстерні Cerinate, розташованої в штаті Каліфорнія, США. Ці вініри виготовляються з найтоншого фарфору і мають величезну кольорову гаму. Великою перевагою є те, що для установки таких вінірів не потрібно обточування (препарування) емалі Вашого зуба.

Недолік Люмініри – висока вартість.

Залишити коментар