Процедура установки імпланта

У разі втрати зуба або неможливості відновити його, пацієнту може бути запропонований метод установки імпланта на місце втраченого зуба.

Постановка імпланта здійснюється в кілька етапів:

Перший етап – це Ренгенологіческое обстеження пацієнта перед проведенням процедури імплантації. Вас направлять на КТ (комп’ютерну томографію), щоб в повній мірі побачити всю Вашу історію і правильно підібрати подальше лікування. Іноді потрібно підсадка кісткової тканини (докладніше про цю процедуру ми вже писали) або операцію слід відкласти через можливих протипоказань до установки імпланта, виходячи з анамнезу пацієнта.

У рідкісних випадках можливо одномоментно провести підсадку тканини і установку імпланта. Найчастіше якщо потрібно підсадка кісткової тканини, після проведення даного етапу слід почекати періоду приживлення і наростання кістки (близько 3-4 місяців), після чого можна проводити подальшу установку.

Другий етап – сама процедура установки імпланта. Проходить вона під анестезією і є безболісною для пацієнта. Сучасні імпланти приживаються без ускладнень в більш ніж 98% випадків. У рідкісних випадках можливе відторгнення імпланта при індивідуальній непереносимості елементів, що входять до складу самого імплантанта, при нехтуванні протипоказаннями до установки (тому завжди, перш ніж приступити до процедури установки, обов’язково лікар запитає Вас про тих чи інших захворюваннях) або неправильному проведенні самої операції.

Біль після установки зазвичай проходить протягом першої доби і пов’язані з пошкодженням слизової (ясна) при установці імпланта. Після операції лікар призначить Вам курс антибіотиків і при необхідності знеболюючих засобів на перших порах.

Після проведення установки імпланта до наступного етапу (постановки коронки на імплант) повинно пройти не менше 4 6 місяців.

По закінченні цього часу лікар зробить контрольний рентген знімок, щоб переконається, що імплант коштує правильно і призначить день, коли буде встановлено формувач ясен. Після чого, протягом 2 тижнів Вам буде встановлена коронка на імплант, що є завершальним етапів в даному лікуванні.

Імплант зуба буде служити Вам дуже довго і нічим не буде відрізнятися від Ваших рідних зубів. Обов’язковою умовою довгої служби імпланта є правильна гігієна і догляд за ним. Як доглядати за имплантом завжди підкаже лікуючий лікар.

Будьте здорові!

Залишити коментар