Процедура зміцнення зубної емалі – реминерализация.

Зубна емаль є найміцнішою тканиною, але в той же час найтоншою.

Руйнування її можливі при: її механічним пошкодженні, нестачі необхідних мінералів і вітамінів в організмі, при вагітності, імунних захворюваннях і природженому частковій або повній відсутності емалі.

Закладка зубної емалі відбувається в другому триместрі вагітності і при певних захворюваннях, неякісному харчуванні, шкідливі звички жінки можливі порушення в формуванні емалі зубів у дитини.

У деяких випадках можливе заповнити дефіцит відсутніх мінеральних речовин і відновити емаль самостійно. Але коли це стає неможливим, існує процедура по зміцненню зубної емалі (реминерализация), яка проводиться в кабінеті лікаря стоматолога.

Коли ж слід звернутися до лікаря і як визначити пошкодження емалі?

  • при підвищеній чутливості зубів
  • нерівній поверхні зубів, наявності відколів, тріщин
  • болючість при чищенні зубів
  • дискомфорт при вживанні гарячої або холодної їжі
  • при зміні кольору емалі зуба
  • при вродженою чи набутою гіпоплазії.

 

Суть методу такого зміцнення в тому, що на поверхню зуба наносяться хімічні мінеральних з’єднання (фтор, кальцій фосфор, магній), які допомагають заповнити відсутні речовини в тканини зуба.

Наносяться такі речовини за допомогою індивідуальних кап або при нанесенні пензлем на кожен зуб пацієнта. Час експозиції підбирається лікарем індивідуально для кожного пацієнта.

Існують і ряд домашніх методів для зміцнення емалі, але вони часто не зможуть заповнити та відновити тканини емалі.
Перед процедурою необхідно очистити зуби від каменів і зубного нальоту, добре висушити поверхню зуба і нанести необхідну реминерализирующее засіб.

Залишити коментар