Правила гігієни порожнини рота

Всі ми знаємо, що чистити зуби необхідно 2 рази на день – вранці і ввечері.

За день на зубах, в зубних проміжках і між коронкою зуба і яснами накопичується наліт від напоїв, їжі і слини. Тому чистити зуби потрібно перед сном і після цього вже не їсти і не пити нічого, крім води. Адже будь-які соки, компоти, чай і кава містять цукор, кислоти ягід і фруктів, фарбують наші зуби, залишаючи наліт.

devochka-probuet-chistit-zuby

Вранці ж необхідна також ретельна чистка, адже вночі більш активно працюють слинні залози і тим самим збільшується ймовірність нальоту на зубах.

Завжди чистка зубів повинна займати близько 2 хвилин, але основне – не тривалий, а правильна техніка виконання процедури.

Чистити зуби потрібно від ясен до краю зуба, проходячи кожен зуб і робити це досить обережно, щоб не пошкодити ясна. Ретельно чистите проміжки між зубами, а після чищення із зубною щіткою і пастою, ще почистіть їх зубною ниткою (флосом).

Протягом дня після кожного прийому їжі прополощіть рот (краще якщо це буде зроблено з ополіскувачем для порожнини рота) і при необхідності очистіть зубний ряд за допомогою флоси.

Часто ми нехтуємо цими правилами, забуваємо або не звикли до такого догляду з дитинства і все здається занадто складним. Але варто тільки ввести в звичку процедуру гігієни протягом дня, як зовсім скоро Ви будете виконувати всі на автоматі.

Також необхідним пунктом у догляді за здоровою посмішкою є своєчасно відвідування Вашого лікаря стоматолога – а це мінімум 2 рази на рік на профілактичний огляд, навіть якщо Вас нічого не турбує. З правильним доглядом за порожниною рота, ймовірність захворювань знижується в кілька разів.

Учите своих деток сразу правильно ухаживать за зубами. А если с этим возникнут трудности, в нашей клинике всегда можно пройти урок по гигиене полости рта.

kak-pravilno-chistit-zuby

Завжди легше попередити захворювання, ніж пізніше боротися з ним.

Бережіть себе і будьте здорові!

Залишити коментар