Перший прийом малюка у стоматолога. Як навчити чистити зуби правильно?

Навіщо маленькій дитині професійна чистка зубів в кабінеті стоматолога? Можна ж і вдома впорається! Звичайно можна, але як показує практика, на жаль, дуже великий відсоток дорослих не вміють правильно чистити зуби ((І відповідно неправильно вчать своїх дітей.

Лікар покаже як правильно чистити зуби, допоможе підібрати зубну пасту і щітку відповідно до віку дитини, дасть індивідуальні рекомендації.

Стежити за зубами потрібно з появою самого першого зуба і з цього ж моменту привчати дитину до чищення зубів 2 рази в день. Допомагайте своїм малюкам в цій нелегкій для них справі, навіть якщо це майже самостійний на Ваш погляд 3-4-5 річна дитина. В такому віці вони ще не зможуть якісно почистити зуби самі. Нехай дитина почне сам, а продовжить мама / тато.

Приходьте на огляд до стоматолога не при появі перших симптомів захворювань. Приводьте дітей на профілактичний огляд. Нехай це буде просто знайомство з лікарем і привід покататися на крутому космічному кріслі! Дитина звикне і спокійно буде відвідувати лікаря при необхідності в подальшому. Психологічний комфорт наших маленьких пацієнтів не менш важливий, ніж їхні здорові і щасливі посмішки!

Залишити коментар