Відбілювання Magic Smile

Magic Smile – безпечна запатентована система відбілювання зубів, розроблена в США.

Відбілювання даним методом ґрунтується на роботі з запатентованими гелями. Унікальна формула гелю забезпечує безпечне щадне відбілювання зубів, не містить абразивів і кислот, при роботі не використовується ультрафіолет.

Таке відбілювання не пошкоджує емаль і не впливає на структуру зубів, при цьому забезпечує відмінний результат (у 95% пацієнтів до 10 тонів за шкалою відбілювання).

Чутливість після процедури мінімальна або відсутня зовсім.

Процедура проводиться в 3 етапи, в кожному з яких на поверхню зубів наноситься спеціальний гель. Кожен етап триватиме близько 20 хвилин.

Бажаний результат Ви обумовлюєте з лікуючим лікарем попередньо, індивідуально підібравши колір Ваших зубів і кінцевого результату за шкалою відбілювання.

Після процедури потрібно дотримуватися особливої дієти, так званий “білий режим”: потрібно виключити всі фарбувальні продукти і напої, не курити, уникати занадто гарячих і холодних напоїв, по можливості відмовитися від використання помади. Нехтування цими рекомендаціями може звести нанівець ефект процедури відбілювання. Особливо чутливі зуби будуть перші 3 дні. Після – можна поступово повертатися до звичного режиму. Ваш лікар дасть більш докладні рекомендації.

При правильному проведенні процедури результат зберігається до 3 років!

Залишити коментар