Пародонтоз: причини виникнення та профілактика

Пародонтоз – захворювання ясен і пародонти. Виявляється запаленням з патологічним розсмоктуванням тканин навколо зуба. Тому зуби поступово оголюються і втрачають свою фіксацію. Довгий час захворювання може проходити безсимптомно. Пізніше з’являються реакції на дію термічних і хімічних подразників, з’являється кровоточивість ясен.

Надалі захворювання може призвести до розхитування і навіть втрати зубів.

Причиною виникнення пародонтозу може бути не під час віддалений зубний камінь, який утворює кишені між зубом і яснами, куди потрапляють залишки їжі і утворюється наліт, починають розмножуватися бактерії і як наслідок з’являється запалення. Такий вид пародонтозу називають хронічним.

Ще однією причиною може служити потрапляння бактерій в травмованих тканинах ясен, такий вид захворювання називається гострим.

Лікування можна пройти в нашій клініці, лікар індивідуально підбере необхідний курс. Це може бути апаратне лікування, шинування, кюретаж або поєднання різних методів.

Будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати.

Профілактика пародонтозу нескладна: під час відвідувати стоматолога для огляду і зняття зубних відкладень (раз на півроку), дотримуватися щоденну гігієну порожнини рота і включати в раціон корисні продукти для зміцнення ясен (кусати і жувати тверду їжу – свіжі фрукти і овочі, зелень).

Залишити коментар