Як зберегти зуби під час вагітності?

Організм майбутньої мами відчуває колосальне навантаження під час вагітності. Внутрішні органи працюють в посиленому режимі, кров збільшується в об’ємі, навантаження на роботу багатьох систем і органів також наростає. Не виключенням стають і зуби.

Як прийнято вважати малюк забирає кальцій та інші корисні і потрібні вітаміни і мікроелементи у мами. Дійсно, маленька нове життя візьме все необхідне для свого максимально здорового розвитку, а що залишиться самій мамі залежить від багатьох важливих чинників. Тому прийом вітамінних комплексів стає дуже важливим, на ряду зі збалансованим харчуванням і турботою про своє здоров’я і бажано ще до настання вагітності, а під час її перебігу просто необхідний!

З припливом більшої кількості крові в організмі у вагітної, зростає чутливість ясен і збільшується ймовірність їх кровоточивості. Важливо дотримуватися режиму здорового харчування, щоб отримувати всі важливі вітаміни і мікроелементи максимально з їжею. Зуби можуть страждати від недостатньої кількості необхідних вітамінів і вимагають ще більшої уваги і догляду. Частка 2 рази в день залишається обов’язковою, але також необхідно в цій чудовий період жінці не забувати проходити чистку зубних відкладень в кабінеті у стоматолога. Адже також може змінюватися і склад і кількість слиновиділення під час вагітності. І таким чином, зубний наліт збирається набагато швидше, що тягне за собою ряд наслідків і захворювань.

Також під час прийому, лікар-стоматолог на Солом’янці огляне всю ротову порожнину і Ви зможете заспокоїться за здоров’я своїх зубів або при необхідності вчасно пролікувати. Лікування підбирається індивідуально, залежно від терміну вагітності (найсприятливіший період для цього – 2 триместр), самопочуття вагітної і течії самої вагітності, необхідності терміново чи ні пройти дане лікування.

Будьте здорові і бережіть себе!

Залишити коментар