Вініри – що потрібно знати перед установкою

Не завжди естетичні проблеми можливо вирішити за допомогою брекет систем або відбілювання. Тоді на допомогу прийдуть вініри.

Що потрібно знати перед установкою і вибором виниров?

Вініри – тонкі керамічні накладки на зуб, які неможливо зняти при правильній їх установці. По суті винир йде вже як продовження зуба, як його нова емаль. Тому що перед установкою лікар готує зуб – запилюють його емаль, щоб якісно закріпити винир.

Вініри допомагають зміцнити зуб, поліпшити його зовнішній вигляд. Зараз все більше набирає популярності такий вид поліпшення краси посмішки.

Встановити вініри можна практично всім, протипоказань досить мало, але вони все ж є.

Наприклад, при великій скупченості зубів, спочатку потрібно пройти ортодонтичне лікування, виправити становище зубів і звільнити місце. При захворюваннях пародонту також часто установку виниров краще відкласти і пройти спочатку лікування.

Перед виготовленням та встановленням вінірів підбирається форма і колір. Лікар погоджує з пацієнтом всі питання, робить примірочні вініри і тільки потім передає на виготовлення в лабораторію.

На установку одного винира може піти від 15 до 30 хвилин. Встановлювати потрібно окремо кожен, ніяк інакше. Після установки і закінчення дії анестезії можуть залишатися неприємні відчуття. Ще кілька днів може зберігатися тупий біль при прийомі їжі, такий невеликий період адаптації.

Чи можна зняти вініри? Правильна відповідь – вініри встановлюються назавжди. Зняти винир, не пошкодивши при цьому зуб, неможливо. Так чи інакше зуб сточується перед установкою, прибрати весь матеріал (клей) ідеально теж не вийде. Тому, якщо йдете на установку виниров, рішення має бути виваженим і точним.

Чи потрібен якийсь особливий догляд за зубами після установки вінірів? Ні. Бережіть їх також як свої рідні зуби: чистка 2 рази в день і своєчасне відвідування стоматолога.

Залишити коментар