implant-zuba

Імплантологія

Крім класичного протезування, лікарі нашої клініки займаються імплантацією зубів. Загальне поняття імплантології – це вживлення в організм штучних органів замість втрачених людиною. У стоматології це і є імплантація зубів. Стрижень, який імплантується в щелепних кісток – це імплант. На видиму частину імпланту встановлюють коронку. Разом ця конструкція носить назву «імплантат».

podgotovka-k-inplantazii

Основні проблеми, які допомагають вирішити в цій області наші лікарі – це:

  • Відновлення одинично втраченого зуба, не піддаючи обтачиванию сусідні зуби, як у випадку з встановленням моста.
  • Міцна установка цілого незнімного зубного протеза за допомогою вживлення імплантату, який буде грати роль опори.
  • Установка знімного зубного протеза з використанням імплантату як додаткової опори до невтрачене зубах.

Показанням до імплантації зубів є втрата одного або декількох зубів. Фахівці нашої клініки рекомендують імплантувати штучні зуби, щоб не допустити деформації щелепно-лицьової системи. У ряді випадків вживлення імплантатів допомагає відновити втрачені з втратою зубів фізіологічні функції організму. З усіх видів протезування, яку в наш час проводять лікарі, імплантацією досягається найбільш хороший косметичний ефект.

Похилий вік не є протипоказанням до імплантації імплантатів. Але ряд протипоказань у цієї процедури є. Тому при зверненні в нашу стоматологічну клініку рішення про можливість встановлення імплантатів необхідно приймати тільки разом з лікуючим лікарем.

Фахівці нашої клініки допоможуть пацієнтам досягти підвищеного комфорту і домогтися природної краси в силу використання при виготовленні коронок металокераміки, кераміки та інших високоякісних матеріалів. Імплантати, на відміну від класичних видів протезування зубів, більш довговічні за рахунок способу кріплення і матеріалів виготовлення (метали цирконій і титан).

Види імплантатів будуть відрізнятися між собою в залежності від того, яким захворюванням зубів страждає пацієнт. Найбільш часто в стоматології застосовуються гвинтові імплантати. Вони мають масу модифікацій, але принцип їх імплантації однаковий. Також часто використовують в імплантології та циліндричні імплантати. Вони кріпляться до щелепної кістки за рахунок наявних природних рельєфів з використанням спеціальних біологічно активних речовин, що надають інтегрує вплив імплантату на кістку.

implantaziya-zuba

Однак, якщо вживлення гвинтових і циліндричних імплантатів – це стандартна на сьогоднішній день процедура, то в рідкісних і небезпечних випадках, що супроводжуються втратою частини щелепної кістки, наші лікарі проведуть операцію з підсадки кісткової тканини.

Імплантати – це довговічні конструкції. Але, незважаючи на це, наші фахівці вважають, що після проведення операції обов’язково проходити планові огляди. Для збереження здоров’я порожнини рота слід своєчасно відвідувати лікаря, який проводив ваше лікування, і виконувати його рекомендації по догляду за зубами.

Залишити коментар