Брекет-системи: шлях до красивої усмішці

Бажання добре виглядати і мати гарну і здорову усмішку природно для кожного.

Тому часто люди звертаються за допомогою до лікаря-ортодонта для установки брекет-системи.

Це частина роботи відноситься до естетичної стоматології, ортодонтії.

Коли Ви твердо зважилися на установку брекет-системи, рекомендується обов’язково пройти повну санацію порожнини рота, усунути всі зубні захворювання і приступати до лікування брекетами.

Яку систему краще вибрати? Як її підібрати і на що спиратися при виборі?

Ваш лікар ортодонт обов’язково розповість Вам про можливі варіанти систем і запропонує оптимальну саме для Вашого випадку, виходячи з побажань і складності лікування.

А пока можем разобрать основные виды брекет-систем:

Металеві – найміцніші і дієві системи, застосовується в самих складних випадках і дозволяють виправити прикус в найшвидші терміни. Мають недолік – досить помітні при посмішці..
Керамічні – є менш міцними в порівнянні з металевими, але мають білий колір і практично не видно.
Сапфірові – виготовлені з штучно вирощених кристалів сапфіра, прозорі і не помітні на зубах.
Також можлива установка комбінованих брекет-систем, коли на зону посмішки (передні зуби) встановлюються сапфірові або керамічні брекети, а на далекі зуби – металеві.

Оптимальний вік для установки брекет-системи 12-14 років, коли вже присутні всі постійні зуби. Але можлива установка і в більш старшому віці. Є випадки коли і віці 25-30 років зуби відмінно рухаються, приймаючи потрібне положення в досить короткі терміни.

Важливо дотримуватися правильний догляд за брекетами – використовувати при чищенні спеціальні щіточки, ополіскувачі, і тоді носіння брекет-систем принесе обов’язково успіх – гарну посмішку!

Будьте здорові і посміхайтеся!

Залишити коментар