zdorovaya-ulybka

Чи варто змінювати лікаря-ортодонта?

Буває доводиться чути від пацієнтів, які встановили брекети, що результату від лікування немає або не той, який очікувався. Тоді пацієнт починає шукати іншого лікаря ортодонта за рекомендаціями знайомих або просто в найближчій клініці, в пошуковій системі в інтернеті і т. Д.

Насправді такі мотиви зрозумілі – довіру до лікаря втрачається, хочеться знайти того фахівця, який виправить роботу і доведе до потрібного результату.

zahochet-li-prodolgat-rabotu-svoego-kollegi-drugoy-ortodont

Ось тільки виникне проблема – інший ортодонт не візьме закінчувати роботу свого колеги, як би добре чи погано вона не була виконана. Чи не візьметься не на якомусь етапі проведення лікування. Тому що закінчити лікування карієсу або встановити коронку може інший лікар, а продовжувати і закінчувати ортодонтичне лікування – це зовсім інша справа. Тут лікар, призначаючи лікування, бачить в якому стані зубної ряд перед початком роботи, продумує як буде проходити лікування і якою буде результат. Інший ортодонт, можливо, пішов би іншим шляхом лікування, але це не означає що робота буде зроблена краще. Іноді потрібні більш тривалі терміни, адже всі ми індивідуальні і у всіх лікування буде проходити по різному (хтось швидше побачить значний результат, а хтось почне розчаровуватися, хоча можливо потрібно лише трохи почекати).

Намагайтеся більше обговорювати зі своїм лікарем-ортодонтом всі нюанси і задавайте питання, що цікавлять на початковому етапі, краще на першій консультації.

Красива посмішка – це в першу чергу здорова усмішка!

ulybka-s-breketami

Залишити коментар