Термін служби зубного імпланта

Зубна імплантація – процедура досить дорога і складна, тому багато пацієнтів хочуть знати як довго будуть служити “нові” зуби.

Існує 2 види гарантії на термін служби зубного імпланта:

  1. Это собственно гарантия от производителя имлантата (многие производители дают пожизненную гарантию, некоторые минимальный срок 25-30 лет). Это и есть срок службы эксплуатации имланта при
  2. умові дотримання всіх необхідних заходів по встановленню, а потім по догляду та гігієні

  1. І гарантія від стоматологічної клініки на проведені роботи.

Тут мається на увазі гарантія на установку імпланта і зазвичай становить вона 1-2 роки. Тобто лікар (клініка) дає гарантію на виконану роботу і завжди є мінімальний відсоток відторгнення імплантів з різних причин (іноді це неправильна установка, а іноді індивідуальні особливості організму пацієнта не дають прийняти такий “чужорідний” зуб).

При необхідності заміни імпланта в перебігу 3-10 років часто причина криється в неправильному догляді за зубами або змін у стані здоров’я пацієнта. Тому належний догляд дуже важливий, як і вибір клини ка і лікаря для проведення даної операції.

Ось кілька критеріїв, які допоможуть мінімізувати ризики при установці зубного імпланта:

  1. Вибирайте клініку, яка давно працює на ринку.
  2. Переконайтеся, що операцію буде проводити саме хірург-імплантолог, що пройшов необхідне навчання.
  3. Вибирайте лікаря з досвідом проведення даних операцій.
  4. Дотримуйтесь призначення лікаря і проходите всі необхідні огляди і відвідування.
  5. Не женіться за більш дешевими варіантами. Вибір на ринку імплантатів сьогодні достатній, але основну ціну всієї процедури по установці становитиме вартість самого імпланту, а часто це говорить безпосередньо про їхню якість.

Догляд за зубним имплантом не представляє нічого надскладного: це гігієнічна чистка зубів 2 рази в день, проходити регулярні огляди у стоматолога (2 рази на рік), своєчасно знімати зубні відкладення. Все те саме, що необхідно для догляду за власними зубами.

Будьте здорові!

Залишити коментар