silikonoviy-napalnik-dly-chistki-zubov

Правильний початок догляду за зубами

В першу чергу ми звикли говорити про здоров’я зубів, про догляд за ними. Але часто забуваємо, що починати варто з ясен.

Ось народилася дитина і, в середньому перші півроку, в роті у нього ще немає зубів. Але на жаль, це не виключає захворювань ротової порожнини – коли може виникати молочниця і стоматит та ін запалення. Звичайно, материнське молоко ідеально для здоров’я дитини і захищає його організм, допомагає виробляти необхідний імунітет, і перші півроку організм майже завжди сам справляється з доглядом за ротовою порожниною. Винятком можуть бути вище перераховані захворювання або коли дитину що щось турбує і вимагає звернення до лікаря.

silikonovaya-zubnaya-schetka

Починати доглядати за порожниною рота рекомендується з початком введення прикорму обов’язково, незалежно від того є зубки у малюка чи ні. Або з появою першого зуба, який може з’явитися і раніше півроку малюка. Таким чином Ви починаєте чистити ротову порожнину дитини після кожного прийому їжі, або мінімум 2 рази на день. Перші зубні щітки сьогодні представлені різноманітні – як стандартні, так і силіконові напальчники. Яка підійде більше вашому малюкові вирішувати тільки Вам. Пробуйте і підбирайте більш зручний варіант.

З ясен починається Здоров’я наших зубів. Адже зовні ми бачимо тільки коронку зуба, а вся коренева і кровоносна система приховані в яснах і дуже важливого б вони були здорові. Зуби закладаються у дитини ще в першому триместрі вагітності і потім тільки сформіровиваются і чекають свого часу, щоб з’явиться назовні. Будь-яке запалення ясен може спричинити за собою більш глибоке – і перейти на коронку зуба. Тому так важливо дотримуватися гігієни з раннього віку. Крім цього, це відмінний привід привчити дитину до чищення зубів без сліз, ніж раніше Ви почнете вводити цей ритуал в щоденні процедури малюка, тим спокійніше він прийме його.

Здорових і красивих посмішок усім діткам!

chistim_zubki_rebenku

Залишити коментар