snyat-vospaleniya-desny

Плазмоліфтінг в стоматології

Багато пацієнтів стоматології стикаються з проблемою здоров’я не тільки зубів, але і ясен. Це може бути пародонтоз – запальні процеси ясен і як наслідок розхитування і можлива втрата зуба в подальшому. Також причиною можуть служити і інші захворювання, такі як гінгівіт, пародонтит, періімплантіт і ін захворювання пародонту.

На сьогоднішній день сучасні методи лікування вирішують безліч проблем і цю також. Саме про її вирішенні і поговоримо зараз.

Плазмоліфтінг – сучасний ін’єкційний метод лікування для зняття запалення, запуску процесу відновлення форми і кольору ясна, запобігання виснаження кісткової тканини.

plazmoterapiya

Яким же відбувається лікування?

Для цього береться невеликий об’єм крові самого пацієнта і за допомогою спеціальної центрифуги з крові виділяється плазма. У плазмі кряком ж відбувається лікування? Ові міститься велика кількість тромбоцитів, білків і ферментів зростання – що сприяє швидкій регенерації тканини. А то, що це рідне для організму речовина, виключає всілякі відторгнення і прискорює процес загоєння і відновлення ясна.

Після процедури Ви відчуєте:

  • зменшення кровоточивості і запалення ясен;
  • усунення неприємного запаху з рота;
  • зменшення рухливості зубів;
  • вирішується естетична проблема (ясна набувають здорову і красиву форму і колір)

Завдяки такої нескладної і доступної на сьогоднішній день процедурі, як плазмоліфтінг, у багатьох пацієнтів з’явилася можливість вирішити проблеми з ротовою порожниною, отримати здорову і гарну посмішку і поліпшити якість життя в цілому.

Будьте здорові!

Залишити коментар