protez-zuba

Протезування зубів

Одним з видів діяльності клініки Люкс А-32 є здійснення протезування зубів різного рівня складності. Адентія (повна відсутність зубів на одній або обох щелепах) – для відновлення естетики ротової порожнини і нормалізації у пацієнта жувальної функції застосовуються повні знімні протези.
У клініці Люкс А-32 подібні ортопедичні конструкції виготовляються з різних матеріалів. Пацієнт сам вибирає найбільш підходящий для нього вид протеза, орієнтуючись на фінансові можливості. Також можливе застосування часткових знімних конструкцій, проте для цього пацієнтові попередньо імплантується в щелепних кісток кілька штучних зубів.

Існує ряд свідчень для проведення пацієнту ортопедичного лікування:

  1. Підвищена стираемость зубної емалі – при виявленні даного патологічного порушення пацієнтові показано виготовлення і встановлення на уражений зуб таких ортопедичних конструкцій, як вініри або коронки.
  2. Руйнування коронки зуба більш ніж на 2/3 – відновити анатомічно правильну форму пошкодженого зуба в цьому випадку за допомогою фотополімерних матеріалів вкрай важко.
  3. Для усунення подібного дефекту показано мікропротезування керамічними вкладками або установка на пошкоджений зуб штучної коронки.
  4. Повна відсутність коронки зуба – в даному випадку, за умови відсутності патологічних змін тканин залишилися коренів зуба, протезування здійснюється за допомогою фіксації штучної коронки на попередньо встановлену в кореневих каналах культевую вкладку.
  5. Наявність дефектів зубного ряду, обумовлених втратою одного або декількох зубів – в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта усунення подібних порушень можливо завдяки виготовленню різних видів часткових знімних протезів – система Ай-Флекс, різні види бюгельних конструкцій.

krasivaya-ulybka

Головною особливістю в роботі клініки Люкс А-32 стоматологів-ортопедів є комплексний і командний підхід до лікувального процесу. На консультативному прийомі лікар спочатку уточнює всі побажання пацієнта і зі свого боку пропонує всі можливі варіанти для усунення дефектів зубного ряду. При цьому наші фахівці обговорюють з пацієнтом кілька планів лікування, вартість яких залежить від обраної методики.

genschina-dovolna-rezultatom

Завдяки багаторічному досвіду роботи в області ортопедичної стоматології наші лікарі здатні виконати найскладніше протезування. В результаті проведеного лікування у кожного пацієнта гарантовано відновлюється втрачена естетика ротової порожнини. Додатковим результатом ортопедичного лікування служить рівномірний перерозподіл жувального навантаження в порожнині рота, що призводить до нормалізації роботи травної системи. Як результат, поліпшується загальне самопочуття пацієнта.

Оскільки наші стоматологи-ортопеди в роботі застосовують тільки сучасні матеріали для виготовлення штучних елементів, це дозволяє домогтися максимального їх подібності з власними зубами пацієнта (за фактурою і кольором). Як результат, ортопедичні конструкції зовсім непомітні в ротовій порожнині, що сприяє підвищенню психологічного комфорту пацієнта.

Будьте здорові!

Залишити коментар