kapa-ispravlyaet-prikus

Ортодонтія

Що являє собою цей розділ стоматології?

Ми звикли, що лікар ортодонт займається красою нашої посмішки – вирівнюванням прикусу і ряду зубів. Це так, але це тільки зовнішня сторона лікування. Насправді, ортодонтія – дуже важлива частина лікування, необхідна не тільки для естетики, а й для здоров’я зубів пацієнта.

Часто ми не замислюємося, що тягне за собою непоправний під час неправильний прикус і нерівний зубний ряд. А це – пародонтоз та інші проблеми і захворювань в майбутньому. Через неправильне розташування в ротовій порожнині, зуби з часом можу втрачати стійкість і розхитуватися, з’являється запалення ясен і розвивається таке захворювання, як пародонтоз. Лікування тут потрібно більш тривалий і необхідність регулярного проходження процедур.

bracet-reteyner

Також неправильний прикус і нерівний зубний ряд тягне за собою погане пережовування їжі і, як наслідок, велике навантаження на шлунково-кишкового тракту. Тут можуть з’явиться проблеми і захворювання шлунково-кишкового тракту.

Для того, щоб уникнути даних проблем, потрібно вчасно звернутися до лікаря ортодонта і пройти необхідне лікування.

Лікар індивідуально підбере для Вас оптимальний метод: це може бути лікування за допомогою брекет-системи, носіння кап або поєднання обох методів. На сьогоднішній день, сучасна стоматологія пропонує можливість лікування не тільки дітям та підліткам, а й у дорослому віці. Також пропонується кілька варіантів брекет-систем: металеві, сапфірові, керамічні або комбіновані.

Ми завжди раді допомогти Вам бути здоровим і відчувати себе впевненіше, завдяки красивою усмішці. Бережіть себе і будьте здорові!

Залишити коментар