Підступний гнійний періодонтит

Іноді різко може розболітися зуб, порушивши ваші плани. І якщо такий біль інтенсивно наростає, посилюється при натисканні на зуб – це можуть бути перші ознаки гнійного періодонтиту. Також явними ознаками є: набряк м’яких тканин, збільшення лімфовузлів, також можуть з’являтися головні болі, підвищення температури і погіршення загального самопочуття. В даному випадку, можна на час знеболити зуб, але без допомоги вашого стоматолога вирішити проблему або відкласти її “на потім” не вдасться, больові і все сукупні відчуття просто не дозволять забути про неї.

Гнійний періодонтит – запальний процес, який стосується сполучні тканини ближче до кореня зуба.

Накопичуючись під окістям, гній може викликати такі захворювання як: остеомієліт, флегмона, гайморит, а при затяжному процесі є ймовірність навіть зараження крові.

Найчастіше лікування слід за такою схемою:

  1. Лікар виконає хірургічне втручання, спрямоване на видалення вогнища запалення: необхідно забезпечити відтік гною, добре очистити канали та пульпу. 
  2. Далі кладеться ліки, яке служить антисептиком і допомагає прибрати запалення ділянки.
  3. Після проведення такого терапевтичного лікування (терміни визначає лікар індивідуально) відбувається пломбування зубного каналу і відновлення зуба.

 

Після проведення лікування призначається повторний знімок рентгена зуба, щоб переконатися що всі вогнища запалення прибрані і проліковані.

 

Будьте здорові!!

Залишити коментар