Як зберегти зуби здоровими?

Зубна емаль є єдиною тканиною організму, яка не підлягає процесу регенерації. Послуги стоматолога по її відновленню можуть коштує дуже дорого, тому найоптимальнішим рішенням буде профілактика захворювань порожнини рота.

По-перше, слід відмовитися від вживання продуктів які можуть привести до руйнування. Як правило це горіхи з твердою шкаралупою, найчастіше саме вони призводять до різних сколів, які небезпечні можливістю проникнення карієсу всередину зуба.

По друге, слід регулярно відвідувати стоматологію з періодичністю близько двох разів на рік. Це допоможе спрогнозувати можливі погіршення ситуації, а фахівець при необхідності призначить лікування зуба в Києві.

По-третє, слід регулярно доглядати за зубами, оскільки тільки догляд зможе запобігти можливим негативним наслідкам. Зуби обов’язково треба чистити мінімум два рази на день. Після прийому їжі необхідно полоскати ротову порожнину водою і користуватися або жуйкою, або зубною ниткою. Бажано використовувати зубну щітку з жорсткою задньою стороною, яка буде сприяти більш ретельному очищенню ясен і мови. Також можна використовувати зубну пасту з високим вмістом фтору, який неймовірно корисний для зубів.

Якщо ж все-таки ви виявили перші ознаки проникнення інфекції ротової порожнини, необхідно не затягувати з походом до стоматолога. Однак ситуації бувають всякі і якщо ж найближчим часом звернення до лікаря неможливо, для полегшення стану хворого слід прийняти знеболювальні препарати.

При необхідності на допомогу можуть прийти народні засоби, наприклад, можна покласти щіпку солі на ясна, або полоскати ротову порожнину відваром шавлії. У будь-якому випадку при невідкладних ситуаціях вас в ряді установ можуть пропустити без черги і провести необхідні маніпуляції, які зможуть полегшити ваш стан.

При порушенні цілісності зубної емалі стоматолог на Солом’янці повинен видалити частину зуба, яка піддалася руйнівному впливу карієсу, і запломбувати зуб, щоб уникнути повторення проникнення інфекції всередину нього. Однак щоб цього не сталося необхідно дотримуватися профілактичні заходи, викладені вище.

Здоров’я Вашим зубам!

Залишити коментар