Про клініку

Інформація про стоматологію Люкс-А32

Працюємо з 2000 року. Досвідчені стоматологи зі стажем роботи не менше 7 років. За цей час ми встигли завоювати довіру наших пацієнтів.

Ми виконуємо всі види лікування зубів в Києві, починаючи від простої пломби і закінчуючи протезуванням, імплантацією зубів, складними конструкціями з металокераміки.

Стоматологічна клініка «Люкс-А32» знаходиться недалеко від м. Вокзальна, Солом’янський район. 10 хвилин від центру Києва на авто.

Ми підбираємо лікування виходячи з Ваших можливостей при незмінно високій якості.

Список страхових компаній можна подивитися на нашому сайті або уточнити у адміністратора клініки.

Гарантія на всі види стоматологічного лікування та протезування зубів. Ви залишитеся задоволені своєю посмішкою!

Клініка Люкс-А32 - стоматологія для всієї родини!

Ми працюємо для Вас з 2000 року. За цей час ми встигли завоювати довіру і визнання наших пацієнтів. На нашому сайті Ви можете вибрати собі лікаря, записатися до нього на прийом, в подальшому він стане Вашим сімейним стоматологом.

Ми виконуємо Всі види лікування зубів в Києві, починаючи від простої пломби і закінчуючи зубним протезуванням, імплантацією зубів, складними конструкціями з металокераміки. Наша клініка співпрацює з провідними зубо-технічними лабораторіями Києва. Вибір саме цих лабораторій обумовлений, перевіреним якістю і роками, а також безліччю успішно зданих робіт нашим пацієнтам.

Досвідчені лікарі-стоматологи, які пройшли стажування в кращих навчальних центрах, постійно вдосконалюють свою майстерність в різних напрямках стоматології. Гнучка цінова політика: підбираємо лікування виходячи з Ваших можливостей при незмінно високій якості.

Гарантія на всі види стоматологічного лікування та протезування.

Лікування зубів за полісами багатьох страховими компаній.

Використання системи Анти СНІД в кожному кабінеті!

Спеціальні ціни, знижки, акції та подарунки для наших пацієнтів!